Zīmējumu izrāde visai ģimenei “Vilks” 5. un 19. februārī


“Zīmējumu teātris” aicina jaunākos skatītājus uz Vara Klausītāja režisēto zīmējumu izrādi, 5. februārī, visai ģimenei “Vilks”!

– Vai zināt, kurš ir vilks?
– Es esmu vilks, jo es tikko vilku lielu svītru.
– Es esmu vilks, jo es tikko vilku garu skaņu.
– Es esmu vilks! Jo es vilku vilku!

Izrāde sākas ar baltu un tīru telpu. Pēkšņi tajā sāk rotaļāties gleznotāja, mūziķis, aktrise un režisors. Mazo skatītāju acu priekšā viņi spēlējas ar valodu un vārdiem, tautasdziesmām, mūziku, mīklām un brīnišķīgiem zīmējumiem, izstāstot neskaitāmus stāstus par vilku pelēci. Nepilnas stundas laikā baltās sienas ir klātas krāsainām gleznām, kas, šķiet, saplūst un kustas gluži kā multfilmā, telpu ir piepildījusi mūzika un dažādi dzīvnieki, bet bērni tiek aicināti uz skatuves zīmēt un spēlēties kopā ar aktieriem. Izrāde tiem, kas nebaidās no vilka!

Andas Lāces scenogrāfija, Vara Klausītāja režija.

Izrādē piedalās gleznotāja Ingrīda Ivane, aktieri Marta Grase, Kārlis Krūmiņš vai Kārlis Derums (kokle), Varis Klausītājs (blokflauta).

“Zīmējumu teātris” rada netradicionālu teātra formu, kuras pamatā ir zīmēšana; neatņemamas sastāvdaļas ir arī mūzika un aktierspēle. Teātris ieguvis “Spēlmaņu nakts 2012″ balvu nominācijā “Gada izrāde bērniem vai jauniešiem” un vairākas godalgas starptautiskajā teātra festivālā “aactWorldFest 2014″ Floridā (ASV).

Izrāde latviešu valodā.
Izrādes ilgums: 50 min.

Vairāk informācijas:

https://www.facebook.com/events/878715035604916/

https://www.facebook.com/events/144356399398476/

Comments are closed.